Niemieckie przedsiębiorstwo KERMI słynie z produkcji jednych z najlepszych grzejników na świecie. Duży wpływ na wysoką jakość produkowanych grzejników ma niewątpliwie użycie przy ich produkcji najlepszych dostępnych materiałów. Przykładem asortymentu marki KERMI produkowanego w taki sposób są grzejniki łazienkowe.

Grzejniki łazienkowe Kermi dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

W aktualnych czasach coraz większą uwagę przy tworzeniu aranżacji łazienki, zwraca się nie tylko na zapewnienie komfortu cieplnego, lecz również na jej wystrój. Dlatego też grzejniki łazienkowe od marki KERMI cechują się niespotykaną konstrukcją dostępną w szerokiej gamie kolorów. Dzięki nim każdy jest w stanie w indywidualny sposób wyrazić swój styl, projektując wnętrze łazienki. Wystrój łazienki nie powinien być ograniczany przez monotonny, konwencjonalny wygląd grzejników. Przeciwnie, mogą one harmonijnie wpisywać się w estetykę pomieszczenia.

Grzejniki łazienkowe KERMI https://proterm.sklep.pl/grzejniki-lazienkowe,cp1102,pl.html gwarantują wyrazistą stylistykę, która w żaden sposób nie wpływa negatywnie na komfort oraz moc grzewczą. Przykładem grzejnika łazienkowego marki KERMI jest model PATEO. Posiada on płaską konstrukcje z miękko zaokrąglonymi krawędziami. Ten grzejnik sam w sobie stanowi architektoniczny akcent w pomieszczeniu i emanuje estetyką. Dzięki zastosowaniu w nim technologii X2, pochwalić się on może ogromną mocą cieplną oraz wydajnością energetyczną.

stary kaloryfer

Popularne grzejniki łazienkowe Kermi

Wśród grzejników od marki KERMI wyróżnić można również grzejniki bardziej klasyczne. Zdecydowanie do takiego grona zaliczyć można model DUETT. Grzejnik ten posiada klasyczną formę i zaspokaja rosnące oczekiwania na radiatory o dużej mocy. A to za sprawą swojej konstrukcji: podwójnego rzędu rurek. 2297W maksymalnej wydajności grzewczej modelu o rozmiarach 1800 x 900 mm oznacza moc większą o 65%, w porównaniu do typowych grzejników łazienkowych. Ten model grzejnika podobnie jak inne grzejniki od marki KERMI dostępny jest w różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych.

Wszystkie grzejniki łazienkowe marki KERMI są wysokojakościowymi produktami. Wyposażone są w niewidoczną ochronę przed korozją, dlatego też gwarantują optymalną trwałość w szczególnie wilgotnych pomieszczeniach. Dużym atutem grzejników łazienkowych jest dodatkowe zasilanie elektryczne. Jest to doskonałe rozwiązanie na wiosenny i jesienny okres przejściowy, centralne ogrzewanie często jest wtedy jeszcze (lub już) w trybie letnim, a zdarzają się chłodniejsze dni, wtedy zwłaszcza w łazience temperatura może być za niska. Asortyment marki KERMI obejmuje ogromną liczbę grzejników łazienkowych o różnych szerokościach, wysokościach oraz mocy cieplnej. Dlatego też, każdy jest w stanie znaleźć odpowiedni, dopasowany do indywidualnych wymagań grzejnik do swojej łazienki.